El tiempo - Tutiempo.net
Alcoi
El temps

Lliurament dels trofeus de Cloenda del Circuit Xitxarra Trail a Agres

Lliurament dels trofeus de Cloenda del Circuit Xitxarra Trail a Agres / fb Xitxarra Trail
La cita serà a la Casa de la Cultura d'Agres a les 18.30 h el pròxim 13 de gener

La Gala de Cloenda del Circuit Xitxarra Trail tindrà lloc el pròxim 13 de gener a la Casa de la Cultura d'Agres a les 18.30 h amb el lliurament dels trofeus als primers classificats

A Agres encara queda la Gala de Cloenda del Circuit Xitxarra Trail, per a tancar el període nadalenc. Tindrà lloc el pròxim dissabte 13 de gener a la Casa de la Cultura de la localitat a les 18:30 h.

Es farà el lliurament dels trofeus als primers classificats i es donaran els detalls a tots aquells que han completat un mínim de 5 curses llargues.

El llistat dels premiats és el següent:

CLASSIFICACIONS CIRCUIT XITXARRA TRAIL 2017

GENERAL MASCULINA

1. EMILI SELLÉS (MACROVITAL-MARATHON CREVILLENT)

2. JOSE ANTONIO MENA GARCIA (CDME TRAIL VILLENA)

3. CARLOS PASCUAL (CORREMON TRAIL)

GENERAL FEMENINA

1. MARI TAMARIT (APER ALCOI)

2. LETICIA MIRALLES CACHO (APER ALCOI)

3. CRISTINA SANCHIS PUERTO (TRIVICI TEAM)

PROMESA MASCULINO

1. FIDEL JORDA VILAPLANA (SR TEAM)

2. ERIK CORONADO CLIMENT (TRAIL SERRA VERNISSA)

PROMESA FEMENINA

SENIOR MASCULINO

1. EMILI SELLÉS (MACROVITAL-MARATHON CREVILLENT)

2. CARLOS PASCUAL (CORREMON TRAIL)

3. JOSEP VAÑÓ BODÍ (CLUB TRIATLÓ ONTINYENT)

SENIOR FEMENINA

1. MARI TAMARIT (APER ALCOI)

2. LETICIA MIRALLES CACHO (APER ALCOI)

3. CRISTINA SANCHIS PUERTO (TRIVICI TEAM)

VETERANO MASCULINO

1. JOSE ANTONIO MENA GARCÍA (CDME TRAIL VILLENA)

2. MARCO ANTONIO ARNEDO LÁZARO (CDME TRAIL VILLENA)

3. SERGIO GIL BLASCO (RUTEROS MBT MOUNTAIN BIKE TRAIL)

VETERANA FEMENINA

1. NOELIA VICEDO PEREA (APER ALCOI)

2. MACARENA CLOQUELL BONET (APER ALCOI)

3. KINA AMORÓS PALAZÓN (CDME TRAIL VILLENA)

MASTER MASCULINO

1. JORDI ALBERO FERRE (TRIVICI TEAM)

2. DAVID ROMAN MOLTO (UD VEGETARIANA)

3. PEDRO FERNÁNDEZ (CDME TRAIL VILLENA)

MASTER FEMENINA

1. MARIA TERESA LÓPEZ ARNAIZ (SM CLUB ATLETISMO APOL-LANA TOTUM SPORT)

EQUIP MÉS NOMBROS

1. TRIVICI TEAM (127 PARTICIPANTS)

2. CDME TRAIL VILLENA (85 PARTICIPANTS)

3. APER ALCOI (72 PARTICIPANTS)

MILLOR EQUIP

1. TRIVICI TEAM (87:15:21)

2. CDME TRAIL VILLENA (93:15:03)

3. APER ALCOI (102:01:59)

 

Agres espera la presència de tots per a poder gaudir d'una bona vesprada.